Przy naszej parafii od dawna dziala schola. To grupa, której celem jest modlitwa przez muzykę oraz pomaganie w modlitwie innym.

Do naszej scholki nalezy grono 20 wspaniałych osob, ktore poprzez śpiew pragną wysławiać Boga. Do naszych zadan nalezy oprawa muzyczna liturgii parafialnej, podczas roznych świąt, takich jak np. Boze Narodzenie czy uroczystość 11 listopada.

Organizujemy także comiesięczne czuwania w pierwsze piątki miesiaca. Wspólnie pokazujemy, że poprzez śpiew mozna wielbić Pana Boga. Próby odbywają sie w czwartki o godz. 18.30, na których uczymy sie pieśni na dany okres liturgiczny. Śpiewamy pieśni dziękczynne, maryjne, wielkopostne. Spotykając się na próbach dzielimy sie swoimi talentami.

Panująca tam przyjemna atmosfera sprawia, ze przygotowywanie sie do występów sprawia nam mnóstwo radości.