Rokrocznie 6 sierpnia nasza wspólnota parafialna przeżywa odpust parafialny ku czci Przemienienia Pańskiego. Uroczystościom odpustowym przewodniczył i homilię odustową wygłosił ks. kanonik Kazimierz Koszyk, proboszcz parafii Gołkowice. Nasza parafia jest dla wspólnoty parafialnej w Gołkowicach parafią wspierającą wznoszoną tam i upiększana świątynię. W imieniu księdza proboszcza Koszyka i tamtejszych parafian serdecznie dziękujemy za duchowe i materialne wsparcie tego celu. Uroczystej sumie o godz. 11.00 przewodniczył nasz rodak, ks. Tadeusz Bieniek, na codzień posługujący we włoskojęzycznym kantonie szwajcarskim.odpust2021_2.gifodpust2021_3.gifodpust2021_5.gifodpust2021_4.gif


Parafia w Kamienicy | Parafia Kamienica | #parafiawkamienicy | #transmisjamszy | kościół w kamienicy | diecezja tarnowska