Oczekiwana z utęsknieniem procesja z okazji uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej wreszcie mogła się odbyć. Licznie zgromadzeni parafianie i goście dali wyraz nie tylko swojej przynależności lokalnej i kulturowej, czego wyrazem były piękne, regionalne stroje wielu uczestników liturgii, ale nade wszystko zamanifestowali publicznie  wiarę w realną obecność Jezusa Chrystusa w Najświętszym Sakramencie. Serce rosło, gdy ręce udzielających Komunię Świętą, Ciało naszego Pana, odczuwały trud komunikowania - bowiem zgromadzeni na liturgii Bożego Ciała tak licznie przyjmowali Pana Jezusa. Oby nigdy nie gasła w nas głęboka wiara, że Pan jest z nami!

boze_cialo2_2021.jpgboze_cialo3_2021.jpg


Parafia w Kamienicy | Parafia Kamienica | #parafiawkamienicy | #transmisjamszy | kościół w kamienicy | diecezja tarnowska