Kochani! Pragniemy uprzejmie ponformować Was, że transmisje z Mszy Świętych w kościele parafialnym w Kamienicy odbywają się codziennie w godzinach sprawowania liturgii. Przed niedzielną Eucharystią odczytywane są wypominki całoroczne, dlatego transmisja rozpoczynać się będzie ok. kwadrans wcześniej.

By uruchomić transmisję na komputerze stacjonarnym lub laptopie należy kliknąć na pasku w prawym górnym rogu w napis "Transmisja na żywo". Na urządzeniach mobilnych należy kliknąć w lewym górnym rogu w niebieski kwadracik, który rozwija menu, a następnie wybrać zakladkę "Transmisja na żywo". Na niektórych urządzeniach mobilnych do poprawnego wyświetlenia ikony menu trzeba ponownie odświeżyć stronę internetową. Transmisję znajdziecie też Państwo bezpośrednio pod tym linkiem: https://parafiawkamienicy.aztv.pl/parafiawkamienicy.php

Pozdrawiamy Was serdecznie!


Parafia w Kamienicy | Parafia Kamienica | #parafiawkamienicy | #transmisjamszy | kościół w kamienicy | diecezja tarnowska